Adventure Prague race! První informace!

Ojedinělý a originální závod celou Prahou bude jednou z nejatraktivnějších běžeckých akcí podzimu 2017. Budeme velmi rádi, když u toho budete s námi!


Start závodu bude 14.10.na kopci Kapitol, vedle Tyršova vrchu . Dvojice sestavené dle libosti dostanou v čas startu batůžek se základními potřebami a podklady pro úspěšné zvládnutí závodu. Nejdůležitější pomůckou bude jistě mapa, na které soutěžící naleznou zakreslené kontroly po území celé Prahy, které budou muset v desetihodinovém limitu sesbírat, dle vlastního pořadí. Zakázané je popojíždění MHD a cizí pomoci. Tým, který sesbírá kontroly a dorazí do cíle v co nejkratším čase vyhrává.

Trať závodníky zavede přes Dejvice a Holešovice do staré Prahy. Kontroly budou mimo jiné na Karlově náměstí, na Vítkově, na náplavce, na Vyšehradě či na Petříně. Nejvzdálenějším kontrolním bodem bude oblast Vršovic. V ideálním pořadí je vzdálenost trati přibližně 50 kilometrů.

Vypisují se dvě kategorie, a to SPORT, která je určena především běžcům, a HOBBY, kde budou chodci, turisté a ti, co se chtějí projít a zažít atmosféru tohoto jedinečného závodu.

Závod bude vzhledem ke složitější organizaci omezen na 40 startovních dvojic. Pokud tedy máte zájem zúčastnit se, neváhejte s přihláškou. Startovné za dvojici je 600 kč. V případě neúčasti se startovné nevrací, není ale problém přepsat jména v týmu, takže se po dohodě s jinými zájemci a pořadateli můžete dohodnout na výměně 😉 .Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on TumblrShare on StumbleUponShare on RedditBuffer this page

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich