Danny MacAskill v Česku+Video!

Jeden z nejslavnějších a nejlepších bikerů světa přijede do Čech. Dannyho MacAskilla budou moci fanoušci vidět v jeho nové show v Novém městě na Moravě.

Danny se proslavil především díky jeho videím, které za pár hodin dosahují shlédnutí několika miliónů lidí. Spojil sport, umění a filmovou tvorbu, a to se v dnešní společnosti, jak je vidno, vyplácí. Po pár měsících od nahrání videa na internet, získal Danny smlouvu se společností RedBull, která se soustředí především na adrenalinové a extrémní sporty. Spolu s jejich filozofií vylepšil svá videa i výkony a stal se celosvětově uznávanou MTB hvězdou.

Snad nejpopulárnější video. Danny jezdící v krásné a nespoutané britské přírodě…

„Jezdím po světě, dělám co mně baví. Mám nejlepší job na světě. Vždy mne bavilo jezdit na kole a takhle jsem to výborně propojil.“

Se svou show Drop and Roll bude hostem na UCI v Novém městě na Moravě. Bude zde na malé ploše s několika překážkami skákat flipy, otočky a další šílené kousky. Každý, kdo na Vysočinu zamíří, určitě neprohloupí.

Jedním z nejlepších kousků je The Ridge. Spojuje zde turistiku s kolem, doplněno o krásnou hudbu. Krásná podívaná…


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on TumblrShare on StumbleUponShare on RedditBuffer this page

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich