Fejfar skončil na Transvulcanii čtvrtý, Krchová třetí!

Nejlepší český skyrunner a reprezentant v běhu do vrchu skončil v závodu světového poháru na 4. místě. Za medailovými pozicemi zaostal o pouhých 17 sekund.

Loňský vítěz jedné ze zastávek Světového poháru v USA nedokázal navázat na úspěchy z této tratě, kterých v minulých letech dokázal. Loni v La palmě na trati Vertical Kilometer vybojoval 2.místo. Letos se na stupně vítězů probojovat nedokázal.

V závodu žen se dařilo české reprezentantce Zuzaně Krchové, která skončila senzačně na 3. místě. Na vítězku Yoshizumu ztratila přes pět minut.

Dalším pokusem pro Fejfara a bonusem pro Zuzku může být další závod, a to půlmaraton, který se běží 13.5. O výsledku vás budeme informovat.