Měsíc do Adventure Mana race!

Necelý měsíc nás dělí od dlouho očekávaného závodu Adventure Mana race. Vzhledem k nečekaným událostem, trochu měníme pokyny.


První bod je čas! Po testování tratě jsme došli k názoru, že je původních 8 hodin až moc a že by to zvládl i průměrný chodec. Proto časový limit zkracujeme na 6 hodin. Ano, možná se zdá, že se jedná o velikou změnu, ale věřte že ne! Praha není zase tak veliká ;).

Druhou změnou bude s největší pravděpodobností místo startu. Dle původních předpokladů jsme se museli vzdát Aritmy, a nyní zřejmě i Kapitolu…stojí za tím nějaká skejťácká akce, která je na vrchu již delší dobu plánovaná. Nechceme se plést, proto místo startu ještě rozmýšlíme. Nicméně oblast by měla zůstat přibližně stejná, budeme dbát i na MHD dostupnost.

Místo startu a cíle co nejdříve upřesníme.

Třetí bod! Konečně pozitivní. Náš generální partner společnost Mana nám zaslala drinky a ceny pro nejlepší z vás. A je to BOMBA! Jsme tak nadšení, že se s tímto alternativním ekologickým výrobkem podělíme s každým z vás. Na startu budete moci ochutnat a zvýšit si tak motivaci do závodění. Zde bychom rádi poděkovali celému týmu Many za vstřícnost, podporu a super přístup.

Důležitou informací jsou běžecké batohy. Jak jsme říkali, na startu dostanete batůžek s potřebami důležitými k dokončení závodu. Pokud ovšem máte svůj batoh, doporučujeme si ho vzít. Budete to mít jistě pohodlnější než s naším (vaším novým) vakem.


Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on TumblrShare on StumbleUponShare on RedditBuffer this page


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on TumblrShare on StumbleUponShare on RedditBuffer this page

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain