První zastávka v Irsku, aneb dominance britské vlajky!


První zastávkou světového poháru ve skocích do vody bylo Irsko, kde před třemi dny změřili síly ti nejlepší skokani současnosti.

Asi pro nikoho nebylo překvapením, když vyhrál Brit Garry Hunt, který prošel suverénně kvalifikací a ve finále si počínal rovněž bezchybně. Na druhém místě skončil Blake Aldrige, tedy Garryho krajan, který si tak ,,skočil“ pro životní úspěch. Kvalifikaci neměl tak podařenou jako první jmenovaný, ve finále rozhodovali maličkosti, které méně zkušený závodník podcenil a nebyl natolik přesný v dotočkách, což porota ihned zaregistrovala a snížila hodnocení.

Bronzový byl Andy Jones z USA, který tak navázal na úspěchy z minulé sezóny. Komu se bohužel nedařilo byl Čech Michal Navrátil, jenž neprošel kvalifikací a na body tak skončil jedenáctý. Překvapením byl bezpochyby nováček v sérii Polák Kris Kolanus. Svým výkonem překvapil nejen fanoušky, ale i sám sebe:

,,Ano, překvapilo mne to. Nicméně postup z kvalifikace pro mne byl povinností. Nepřijel jsem pro medaili, ale hned vypadnout jsem také nechtěl. Snad jsem ostatním ukázal, že nejsem otloukaný zelenáč a že se mnou musí počítat,“ směje se Kris.

Druhou zastávkou poháru budou Azorské ostrovy, kdy hlavní závod odstartuje 9. července.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on TumblrShare on StumbleUponShare on RedditBuffer this page

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich