Red Bull Cliff Diving series 2017!


Rok se s rokem sešel a máme tu další sezónu v tzv. High Jumpu, tedy skocích z extrémních výšek. Světová série zavede závodníky do několika odlišných a zcela ojedinělých míst. Největším lákadlem je každoroční zastávka na Azorských ostrovech, kde skokani skáčí do jezírka uprostřed pralesa, dále pak Mostar, jedno z největších měst Bosny a Hercegoviny, kde na účastníky čeká starý most a studená řeka Neretva. Dalšími zastávkami jsou Texas, Lago Ranco v Chille, Polignano a Mare v Itálii a nejbližší zastávka v Irsku.

Stejně jako loni se v této ojedinělé sérii představí i Čech Michal Navrátil, který se umístil v celkovém pořadí na čtvrtém místě a závod v Mostaru dokonce vyhrál. Největším favoritem je ovšem Garry Hunt, Brit, jenž drží několik rekordů a několikrát se stal vítězem světové série. Mezi ženami je největší favoritkou Rhiannan Ifflandová z Rakouska, která na Mistrovství startovala s divokou kartou a nakonec celou sérii vyhrála. Těsně za ní skončila Lissane Richardová z Kanady.

Kromě hodnocených závodů uvidíme závodníky na dalších prestižních akcí, které pro vás budeme monitorovat. Tou nejvýznamnější je zřejmě Mistrovství Evropy a populární noční exhibice v Dubaji, kde často padají výkony lepší než na samotných závodech.

 Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on TumblrShare on StumbleUponShare on RedditBuffer this page

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.“ Jan Werich