Vertical Blue je tady! Zecchini světovou rekordmankou!


Vertical Blue. Mekka všech freediverů. Stejně jako každý rok mají sportovní potápěči na této akci ty nejvyšší ambice, spojené se stanovením nových národních, či dokonce světových rekordů.

Ani letošní rok není výjimkou. Mezi pozvanými sportovci jsou William Trubridge, Alexey Molchanov či Alessia Zecchini. Nejzářivějšími hvězdy, které by si rády připsaly další primát do své sbírky. Nebylo tajemstvím, že všichni tři jmenovaní přijížděli na klání s ambicemi na překonání, někdy dokonce svých, rekordů.

Alessia Zecchini, mladá Italka, která každoročně podává nejlepší výkony jak na bazénových, tak hloubkových disciplínách. Při jednom ze svých pokusů na VB 2017 překonala hranici 100 metrů v disciplíně Constant Weight, kdy se potápěč dostává do hloubky svépomocí za použití monoploutve. Odplavala neuvěřitelných 102 metrů, vynořila se a stanovila tak nejnovější světový rekord. Navíc se dostala do klubu 100+ Women, tedy mezi pár vyvolených žen, které této magické trojciferné hranice dosáhli.

Alessia je považována za jeden z největších světových talentů. Dle některých by dokonce mohla překonat legendární Rusku Natalii Molchnovou, která tragicky zahynula při potápění s přáteli.

O dalších výsledcích vás budeme informovatJak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on TumblrShare on StumbleUponShare on RedditBuffer this page

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain